E Türkiye SA-MP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaForumGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Adminlik Başvurum

2 posters
YazarMesaj
[TR]JosepH
Bütün Üyeler
Bütün Üyeler

Adminlik Başvurum Empty
MesajKonu: Adminlik Başvurum   Adminlik Başvurum I_icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 11:07 am

<1> Oyundaki Nickiniz :[TR]JosepH

<2> Ad, Soyad :Yusuf Sina

<3> Doğum Tarihi / Yaş :31.12.1997/14

<4> Yaşadığınız Şehir/İlçe :Sakarya/Adapazar

<5> Mail ve MSN :munez_qaress@hotmail.com

<6> Nick değişimi yaptıysanız daha önce kullandığınız nickler :[cTs]Yusuf , [TR]Yusuf [TR]Miedo

<7> Daha önceki SA:Mp deneyimleriniz ? :3 kere adminlik yaptım.

<8> Daha önce hiç adminlik yaptınız mı ? Yaptıysanız nerede, nasıl ? :Crayz Turk Server'da 3 levelden 8 level e kadar yükseldim , sonra server kapandı.cRB 3 level adminlik yaptım , sonra kapandı.Helboy's 5 level adminlik yapıyorum.

<9> Admin olma amacınız nedir? : ve [E]Turkiye'yi Turkiye'nin en büyük server haline getirmek.

<10> tüm oyuncular için neler yapabilirsiniz ? :Güvenli ve eğlenceli oyun oynamaları için çalışacağım

<11> Bizi tercih etme sebeb(ler)iniz nedir? :Server'ınıza ilk girdigimde çok güzel olduğunu farkettim ve gelişmiş bir server olduğunu anladım.

<12> Oyundaki Skorunuz (Adminlik En az 100, SS ile kanıtlayın ) :[E]Sebastian'na gösterdim.

<13> Eklemek istedikleriniz (varsa) :Eğer başvurum kabul edilirse Helboy's Server'dan ayrılacagım.
[E]Padisah[TR]
Admin
Admin
[E]Padisah[TR]

Adminlik Başvurum Empty
MesajKonu: Geri: Adminlik Başvurum   Adminlik Başvurum I_icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 7:07 pm

Adminlik Başvurum Images11

Lütfen Serverde Az daha durun Admin Komutlarını Öğrenin.100 Skor kasın
<------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------>
Adminlik Başvurum 3488image
http://eturkiyesamp.bosforum.net

Adminlik Başvurum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adminlik başvurusu
» Adminlik Basvurusu
» adminlik başvurusu
» adminlik basvurusu
» adminlik basvurusu